Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/intalt/domains/inristalt.lt/public_html/wp-content/plugins/classic-elementor-addons-pro/controls/bootstrap-icon.php on line 49
Apie mus - Buhalterijos paslaugos | Inrista LT, UAB
UAB „INRISTA LT“ BUVO ĮKURTA 2016 M.

Patikimas partneris Jūsų verslo plėtrai

Mūsų tikslas – kruopščiai ir atsakingai rinkti bei sisteminti Jūsų įmonės buhalterinės apskaitos duomenis, laiku teikti ataskaitas, efektyviai atstovauti Jūsų verslą ir tuo pačiu prisidėti prie sėkmingo Jūsų verslo plėtojimo.
Savo kasdieniame darbe vadovaujamės kokybės, atsakomybės, profesionalumo, konfidencialumo, ir bendradarbiavimo principais. Visos paslaugos teikiamos lietuvių, anglų ir rusų kalbomis.

 

 

Mūsų tikslas

Kruopščiai ir atsakingai rinkti bei sisteminti Jūsų įmonės buhalterinės apskaitos duomenis, laiku teikti ataskaitas, efektyviai atstovauti Jūsų verslą ir tuo pačiu prisidėti prie sėkmingo Jūsų verslo plėtojimo.

Mūsų vizija

Tapti lyderiu buhalterinės apskaitos paslaugų teikimo srityje, užtikrinant kokybišką ir patikimą aptarnavimą visiems klientams.

Mūsų vertybės

Mes įsipareigojame teikti aukščiausios kokybės buhalterinės apskaitos paslaugas, kurios atitinka aukščiausius standartus, visapusiškai rūpinamės klientų finansinės informacijos tikslumu ir konfidencialumu

UAB „INRISTA LT“

Mūsų galingi įrankiai jūsų finansų valdymui

Patyrę buhalteriai

Mūsų komanda sudaro patyrę buhalteriai, kurie užtikrina tikslų ir efektyvų jūsų finansų valdymą.

Automatizuota apskaita

Mūsų automatizuoti apskaitos procesai leidžia jums sutaupyti laiko ir sumažinti klaidų riziką.

Pristatymas laiku

Mūsų prioritetas yra pristatyti paslaugas laiku, kad jūs galėtumėte sutelkti dėmesį į savo verslo augimą.

Finansų analizė

Mūsų finansų analizės įrankiai padeda jums gauti svarbią informaciją apie jūsų verslo veiklą ir planuoti tolimesnius žingsnius.

Konfidencialumas

Užtikriname jūsų finansinių duomenų konfidencialumą ir laikomės griežtų duomenų apsaugos priemonių.

Individualus požiūris

Mes įgyvendiname individualų požiūrį į kiekvieną klientą, siekdami užtikrinti, kad jūs gautumėte tinkamiausias paslaugas pagal savo poreikius.
Profesionali buhalterija

Mokėjimas, tikslumas, pasitikėjimas

Pasitikėjimo balas 4,5 ( Rekvizitai.LT)
4.5/5
Į viršų