Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/intalt/domains/inristalt.lt/public_html/wp-content/plugins/classic-elementor-addons-pro/controls/bootstrap-icon.php on line 49
Vidaus auditas - Buhalterijos paslaugos | Inrista LT, UAB

Siekdami užtikrinti sklandžią ir efektyvią įmonės veiklą, siūlome aukštos kokybės vidaus audito paslaugas. Mūsų specialistai yra atsakingi už vidaus audito kontrolės vertinimą ir vidaus audito procesą, kuris padeda jums pasiekti įmonės tikslus ir užtikrinti teisingą bei patikimą finansinių ataskaitų sudarymą.

Kas tai yra vidaus auditas?

Vidaus auditas yra sistemingas procesas, skirtas vertinti vidaus kontrolės sistemas ir jų efektyvumą. Tai apima tinkamų kontrolės priemonių parinkimą, organizavimą ir efektyvų jų įgyvendinimą. Mūsų tikslas yra užtikrinti, kad jūsų įmonė laikytųsi visų teisinių aktų, įstatymų ir reglamentų, taip pat suteikti rekomendacijas, kaip tobulinti ir optimizuoti vidaus audito kontrolę.

Mūsų paslaugos apima:

  • Vidaus audito kontrolės vertinimą
  • Vidaus audito procesą ir vertinimą
  • Rekomendacijas kontrolės gerinimui

Be to, mes taip pat teikiame apleistos buhalterijos duomenų suvedimą ir tvarkymą, padedant jums tvarkyti finansinius įrašus efektyviai ir patikimai.

Pasitikėkite mūsų profesionalų komanda ir užtikrinkite savo įmonės sklandų veikimą bei finansinės ataskaitos teisingumą su mūsų vidaus audito paslaugomis.

Susisiekti

Kontaktai

Turite klausimų?

Užpildykite formą

Į visus laiškus atsakome per vieną darbo dieną nuo 08:00 val. iki 17:00 val.

    To Top